BLOG RSSİLK POP-UP MAĞAZAMIZ AÇILDI

Galata'daki mağazamız zamanla kendi hikayemizi paylaştığımız, dünyanın her yerinden bir çok insanla tanıştığımız, fikir alışverişi yaptığımız keyifli bir mekana dönüştü. Bir alışverişten öte bir tecrübe yaşamayı ve yaşatmayı çok sevdik. Bir pop-up mağaza açma fikrini de doğuran bu oldu. Nişantaşı'ndaki yeni adresimizde yaz koleksiyonumuzu görebilirsiniz. Bu arada önümüzdeki günlerde workshop ve eventler için programlar yapmaya başladık. :) Adres bilgileri devamında.. 

Okumaya devam etKİMONO ÜSTLER

Soğuk havaları seven biri olarak (evet soğuk havaları daha çok seviyorum, uzayan bahar ve soğuk havalarından şikayetçi değilim :) yazın en sevdiğim yanı tek parça giyinme lüksü ve  o incecik kumaşları. Bu sezon yaz koleksiyonumuza ilk defa keten ekledik. Keten kimonolarımızla  en basit ve rahat kombinlerinizi oluşturup tüm yazı geçirebilirsiniz. Kimono üstler

Okumaya devam etYAZ SEZONU

İşlerin yoğunluğundan sürekli erteleyip durduğumuz yeni sezon çekimini sonunda yapabildik :) Fotoğrafları yine Ibrahim çekti. Modelimiz ise Virgo. Bu sezon bana en çok ilham veren şey Asya'ya yaptığım geziler oldu. Rahat ve kendi halinde olan atmosferinden çok etkilendim.Muhteşem doğasını ve güzel insanlarını da unutmamak lazım.

Okumaya devam et

SALGADO'NUN GÖZÜNDEN DÜNYA

Geçen ay Bangkok'taki Sebastiao Salgado 'nun fotoğraf sergisini gezdim. Geniş bir mekanda büyük formatlarda basılmış fotoğraflarından çok etkilendim. Çoğu fotoğrafta gözlerim doldu. Zamanımızın en iyi anlatıcalarından biri kesinlikle Sebastiao Salgado.

Okumaya devam etSORU + CEVAP

S - Tasarımlarınız nerede üretiliyor?C- Kıyafetlerimizi Istanbul Galata'daki atölyemizde kendimiz üretiyoruz. Ayakkabı, çanta ve takılarımız ise birlikte çalıştığımız ustalarımız kendi atölyelerinde üretiyor. Yani tüm tasarımlarımız el yapımı.

Okumaya devam et